تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


  در مملکتی که سی و اندی سال است نظام رسمی کشور از حمله دانشجویان پیرو خط امام به سفارت امریکا به نیکی یاد می‌کند و از این حرکت خودجوش و البته خلاف قوانین بین المللی تجلیل می‌شود نمی‌توان و نباید بر یک عده جوان پرشور و خشمگین که سفارت عربستان را به آتش کشیدند خرده گرفت و اینگونه بر آنان تاخت.

  حمله به هر سفارتی محکوم است چه سفارت امریکا چه سفارت عربستان چه هر کشور دیگر. این جوانان پای درس نسل اول انقلاب نشسته‌اند و در مکتبی تربیت یافتند که حمله به سفارت، نمونه‌ای تاریخی از یک حرکت انقلابی و حماسه ساز معرفی شده است. پس نه آقای روحانی به عنوان رییس جمهور و نه هیچ نهاد رسمی دیگری حق ندارد با این جوانان اینگونه برخورد کند.

  سه دهه و اندی در گوش جوانان خواندیم که نسل اول انقلاب با تسخیر لانه جاسوسی حماسه‌ آفریدند و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند. حالا رگ هامان چرا متورم شده و همچون پتکی شدیم بر سر کسانی که در سفره نسل اول انقلاب بزرگ شده‌اند و ارتزاق کرده‌اند. من هم کار این جوانان پرشور را محکوم می‌کنم و هم این نوع برخورد خارج از منطق نهادهای رسمی و به ویژه رییس جمهور را در رابطه با کسانی که به سفارت عربستان حمله کردند.

  آقای رییس جمهور که حقوقدان هستند باید خوب بدانند که در فقه و حقوق اسلامی، عقاب بلابیان، قبیح است و بهتر است به جای این دست حرکات و مانورهای سیاسی و تبلیغاتی به مسائل کشور توجه  و تمرکز داشته باشند و در جای خود و به اندازه ، پیراهن خویش پاره کنند.

  والسلام 


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : سفارت ,انقلاب ,حمله ,جوانان ,آقای ,جمهور ,رییس جمهور ,سفارت عربستان ,حقوقدان هستند ,آقای روحانی ,سفارت امریکا ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 3 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر